Respect yourself enough to know that you deserve the very best

vilket grymt träningspass jag hade imorse, jag tror att jag har lite känslor för mitt gym här i italien alltså.

min skola drar igång på tisdag och vi vet väl alla vad det innebär; upp klockan 07.00 och träna varje dag. vad gör man inte för hälsan.

Det här inlägget postades i /Athleticism. Bokmärk permalänken.

Kommentarer till detta inlägg

  1. Sandra skriver:

    Nu när du är tillbaka i Italien hur äter du innan och efter träningen? Är de fortfarande knäckebröd?

    • Jennifer green skriver:

      ja precis! ibland bara knäckebröd, ibland bara melon och ibland weetabix som är mitt nya beroende haha! brukar variera så det inte blir så ensidigt liksom ;D

  2. Emelie skriver:

    Hur många vilodagar har du? :)

    • Jennifer green skriver:

      försöker få in 1-2 i veckan, denna veckan vilade jag ti, to och veckan innan dess tränade jag alla, så det är ganska så olika :P

  3. alice. skriver:

    haha inte för att vara sån men… jag går upp 05.30 varje morgon efter som jag pendlar en och en halv timme varje dag till mitt gymnasium i göteborg. För mig låter det som världens sovmorgon att få ställa klockan på 07.00! ;)

Lämna ett svar

E-postadressen publiceras inte.

Why ask?